بلاگ


دامنه (دامین ) فارسی چیست ؟  دومین (دامنه) فارسی ، به دامنه های ویژه زبان فارسی گفته میشود . ثبت دومین فارسی مزایا و نکاتی را همراه دارد که در هنگام انتخاب و ثبت دامنه فارسی صاحب (خریدار) دامنه بهتر است به آنها توجه نماید تا از سوء استفاده شرکت ها و افراد سودجو جلوگیری نماید . ثبت دومین فارسی توانست در مدت کوتاهی محبوبیت زیادی را میان صاحبان و مدیران وب سایت ها و پورتال های فارسی پیدا کند و بسیاری از شرکت های هاستینگ و طراحی سایت نیز با آگاهی از ویژگی ها و مزیت های دومین فارسی در افزایش رتبه و رنک سایت در موتورهای جستجوگر اقدام به ثبت دومین فارسی برندهای مطرح کشور نمودند .

در صورتی که یک آدرس ایمیل دارای چند کاربر است و یا شما میخواهید با دریافت ایمیلها توسط اوت لوک، یک نسخه از ایمیل بر روی سرور باقی بماند میبایست تنظیمات زیر را بر روی اوت لوک خود انجام دهید، در غیر اینصورت بعد از دریافت ایمیلها توسط اوت لوک، ایمیلها به صورت اوتوماتیک از روی سرور حذف میشوند.
داخل اوت لوک به مسیر زیر بروید:
Tools -> Account Setting -> E-mail -> Properties -> More Settings -> Advanced

در قسمت Advanced کنار گزینه زیر را تیک بزنید:
'leave a copy of the messages on the server'

دقت داشته باشید بعد از انجام این کار شما میبایست ایمیلها را به صورت دستی از روی سرور حذف کنید تا ظرفیت فضای وب شما اشغال نشود.

برای اینکه امکان ارسال ایمیل از طریق اسکریپت شما از طریق smtp فعال باشد باید اطلاعات زير را در مدیرت نرم افزارتان  وارد كنيد :
سرويس ايميل : smtp
امنيت smtp : هيچكدام
يوزر : يوزر اكانت ايميل
پسورد : پسورد اكانت ايميل
پورت : 25
هاست smtp:
mail.yourdomain.com

منظور از yourdomain.com نام دامنه شماست .
صفحه1 از5

تقویم

« ژوئیه 2017 »
دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنچ‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31